Skip to main content

Materiały do oznaczania roślin

Nośniki Floralabels przeznaczone są do zastosowań w szkółkarstwie i ogrodnictwie. Charakteryzują się najwyższą jakością, trwałością wydruku i bezpieczeństwem użytkowania

Materiał

Etykiety Floralabels robione są ze specjalnego mikroporowatego materiału syntetycznego stworzonego i opatentowanego przez duńską firmę Limo Labels.

Funkcjonalność

Nośniki Floralabels można zadrukować obustronnie dzięki czemu wszystkie niezbędne informacje zmieszczą się na etykiecie. Etykiety dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i kształtów, w formie nośników dwustronnych, laminowanych i samoprzylepnych.

Odporność

Materiał ten przeznaczony jest do druku na urządzeniach laserowych a dzięki swoim właściwościom druk jest odporny na niesprzyjające warunki atmosferyczne tj.: światło słoneczne, woda, mróz.
Tylko nośniki Floralabels posiadają dwusezonową gwarancję trwałości wydruku.

Bezpieczeństwo

Jako jedyne tego typu materiały otrzymały aprobatę bezpieczeństwa OKI, dzięki czemu można na nich bezpiecznie drukować na drukarkach OKI bez utraty gwarancji na urządzenie.

Etykiety Floralabels są wykonane z miękkiego materiału co zapewnia bezpieczeństwo nie tylko drukarce ale przede wszystkim użytkownikom. Materiały te nie spowodują zadrapań ani skaleczeń oraz nie uszkodzą delikatnych roślin. Są "miłe" w dotyku a po zadrukowaniu stanowią doskonałą wizytówkę dla producenta lub sprzedawcy roślin.

Oszczędność

Dzięki rozwiązaniu do samodzielnego druku oznaczanie i etykietowanie roślin nie wymaga zamawiania dużych nakładów i czekania na ich realizację. Etykiety drukujesz na miejscu w niezbędnej ilości.

Dostępne rodzaje etykiet

Etykiety pętlowe (paskowe)
Etykiety wtykane
Etykiety wieszane (zawieszki)
Etykiety prezentacyjne (oznaczenia)
Etykiety samoprzylepne
Bannery